• Czynne: Pon - Piąt. 8.00 - 17.00

I KONFERENCJA INSTRUKTORÓW PSAI W ZAKOPANEM

PIERWSZA KONFERENCJA INSTRUKTORÓW PSAI POLSKA – ZAKOPANE 2015W dniach 13-15 lutego br. odbyła się I Konferencja Instruktorów PSAI Polska. Federacja PSAI jest obecna w Polsce od 10 lat. W tym czasie z Federacji rozpoznawalnej tylko na Florydzie stała się jedna z czołowych Federacji Nurkowych na świecie. O tym jak prężnie rozwija się Federacja świadczą , rosnąca z roku na rok ilość wystawianych licencji oraz wyszkolonych instruktorów. Dzięki Konferencji mieliśmy możliwość poznania się z Centrum Nurkowym oraz Siedzibą Główną PSAI Polska CCR Go Deep Częstochowa oraz instruktorami z Centrów Nurkowych z całej Polski , m. in. : z Centrum Nurkowym Amber z łodzi z siedzibą w Chorwacji, Centrum Nurkowym Seahorse- Białystok, Centrum Nurkowym Heliox – Katowice, Centrum Nurkowym Aquatek oraz Meduza – Bydgoszcz, Centrum Nurkowym Posejdon -Piła, Centrum Nurkowym Akwanauta -Toruń oraz Centrum Nurkowym Extreme-Dive – Lubniewice. Plan dwudniowej Konferencji obejmował wykłady prezentowane przez Instruktorów Trenerów:

  1. Historia, standardy oraz Nowości PSAI Polska – IT # 11 Robert Jabłoński
  2. Propozycje szkoleń nurkowych w Centrum Nurkowym Amber- Chorwacja – IT #896 Jarosław Maciejewski
  3. Komputery Trimixowe – IT #536 Wojciech Tuchliński
  4. Wybrane jednostki obiegu zamkniętego, Hammerhead -XCCR – IT #718 Tomasz Maślonka
  5. Program Sidemount Diving oraz Technik Czystości Tlenowej – IT # 1064 Jacek Konikowski

Piękna słoneczna pogoda oraz wyśmienite warunki narciarskie pozwoliły wszystkim w czasie wolnym od wykładów , wypocząć oraz zrelaksować się. Konferencje zakończyliśmy wspólnym kuligiem z pochodniami oraz ogniskiem . Pierwsza Konferencja PSAI odbyła się zgodnie z naszymi założeniami oraz pokazała jak bardzo cenne i potrzebne są takie spotkania. Mamy nadzieje, że coroczne konferencje wpiszą się na stałe w kalendarze wszystkich instruktorów . Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i do zobaczenia w przyszłym roku. Wszystkie prezentacje w wersji elektronicznej są dostępne dla Naszych instruktorów PSAI. Dziękujemy wszystkim za liczną frekfrencję i do zobaczenia na kolejnej Konferencji PSAI Polska za rok !

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

dwa + 17 =